Çağrı Merkezi: 0507 314 60 76

140 Adet Tütsü ,Tütsü Kayığı

49,90 TL
85,00 TL
%41 İNDİRİM
Stok Kodu tütsü
Barkod 140001
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

140 Adet Tütsü (Amber, Vanilya, Sandal Ağacı, Leylak, Lavanta, Musk, Kırmızı Gül)Kaliteli İşlemeli Ahşap Tütsü Kayığı Hediyeli

 

Amber Tütsüsü: hastalıklara iyi geldiği çok eski zamanlardan beri inanılan bir bitkidir. Üstelik sakinleştirici etkisi sayesinde, bulunduğunuz ortama sakinlik, huzur ve ferahlık getirmek istediğiniz zaman, kullanacağınız Amber kokulu tütsü ile hem kendiniz huzura kavuşur hem de çevrenizdeki insanların huzuru bularak daha hoşgörülü ve merhametli olduğunu görebilirsiniz.

 

 

Kırmızı Gül Tütsüsü: Kırmızı gül yapraklarından elde edilmektedir. Aromatik yağ sayesinde üretimi gerçekleşmektedir. Gül ve gül bahçelerinin insanlara mutluluk verildiği bilinmektedir. 

Gül kokulu tütsüler aşkı sembolize etmektedir. Hem Kırmızı Gül Kokulu Tütsü kullanıldığında sanki bir gül bahçesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Kırmızı gül insanlara pozitif enerji vermektedir. Uzmanlar tarafından tedavilerde de kullanılmaktadır. Korku fobisi olan kişilerin terapilerinde de kullanılmaktadır. Kırmızı gül tütsüleri sayesinde şehvetli ve tutkulu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kırmızı gül kokusu sıcak bir ortam yanı sıra tatlı bir kokuya sahiptir. 

Öfke, kıskançlık ve kızgınlık için büyük bir rahatlatıcı koku salgılamaktadır. Kırmızı gül kokulu tütsüsü sayesinde depresyon, uykusuzluk, stres ve sinir gerginliğine yardımcı olacaktır.

 

Vanilya Tütsüsü: Vanilya çiçeğinin çubuklarından elde edilen aromatik yağ ile üretilen Vanilya Tütsü, dondurma, kahve ve çikolata benzeri şekerli kokusuyla tütsülediği ortamın havasını tatlandırır. 

Spa ve yoga aktiviteleri için tamamlayıcı niteliktedir, ayrıca afrodizyak etkisi vardır. Şifada, ruhani bunalım ve adet söktürme terapilerinde destekleyici olarak kullanılır.

 

 

Sandal Ağacı Tütsüsü: Sandal ağacının güçlü karakteristik kokusu güç sembolüdür. Şifada, dikkat ve konsantrasyon eksikliği yaşayanların terapilerinde kullanılır. 

Tütsüler, meditasyon, ferahlama, kötü kokuları bastırma, bio enerji, çakra açma vb. nedenlerle binlerce yıldır kullanılmaktadır.

 

 

Lavanta Tütsüsü: Lavanta çiçeklerinden elde edilen yağlarla üretilen Lavender Lavanta Tütsü kötü kokuları bastırmada da oldukça başarılı olan kendine has eşsiz kokusuyla tütsülediği ortamda sakinlik ve ferahlık hissi uyandırır.

Ayrıca uzak doğu alternatif tıbbında uyku, stres, migren ve depresyon tarapilerinde yardımcı bir araç olarak kullanılır.

 

 

Musk Tütsü: egzotik kokusunun sakinleştirici ve ferahlatıcı etkiye sahip olduğu bilinen Misk otundan elde edilen uçucu yağlarla üretiliyor. Halk arasında "şifa kokusu" olarak da adlandırılan misk otu, iyileştirici etkisinden dolayı uzak doğu alternatif tıbbında başağrısı ve çeşitli ağrıları hafifletmek için kullanılıyor.

 

 

Lilac Tütsüsü: Mor Leylak çiçeklerinden elde edilen yağlarla üretilen Lila Tütsü yoğun ve muhteşem kokusuyla tütsülediği ortamda baharı yaşatır ayrıca uzak doğu alternatif tıbbında yoğun stres terapileirnde yardımcı olarak kullanılır.

 

 

Tütsüler, bulundukları ortamda yaydıkları duman etkisiyle insanı ruhani bir yolculuğa çıkarırken, aynı zamanda özelliklerine göre etkilerini insan üzerinde göstermeye başlarlar.

Yorumlar
Yorum Yap